Ruskie Dziewczyny gwalty skinów

Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. 54. Byłem tu-ufo. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. 120. Dziewczyny! Dawajcie skinom. Po ich pyskach! Nie pij wódki, nie pij wina, kup kałasza, zajeb skina. 25 Gru 1995. Lajke pomscimy. Jaja skina sa lyse. Dziewczyny-wy chuje. Ruskie czolgi do Wolgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Gosposia na gwalt potrzebna. Zycie jest jak koszulka dziecka: krotkie i zasrane. Dziewczyny dawajcie na krechę. Dziewczyny dawajcie skinom, ale po ich faszystowskich. Górnicy do kopalń/rolnicy do pługów/pasta do zębów Gosposia na gwałt potrzebna. rp-rzeczpospolita papieska Ruskie czołgi do Wołgi! Skini to żydzi. Skini w grupie, równi kupie. Siny na równiny, punki do szklanki. Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. 54. Byłem tu-ufo. 55. Byt kształtuje odbyt. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. 120. Dziewczyny! Idzie ulicą skin szczerbaty, pewnie od punków dostał tęgie baty. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Dziewczyny-wy chuje. Nie zabijaj skina, bo on tez chce żyć, bo jak go zabijesz, kogo będziesz bić? Nie żydzić z ludzi! Ruskie czołgi do Wołgi! Rusz głową-zatkaj dziurę ozonową.

Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Byłem tu-ufo. Byłem tu. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Dziewczyny-wy chuje. Nie zabijaj skina, bo on tez chce żyć, bo jak go zabijesz, kogo będziesz bić? Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Dziewczyny są jak drzwi od kibla-Jak nie. Nie zabijaj skina, bo on tez chce żyć, bo jak go zabijesz, kogo będziesz bić? Jedna z dziewczyn z twarzą pociętą żyletką leży w szpitalu! To wszystko przez te ruskie pornosy! link. Pokaż komentarz]. Skini w akcji? 39 Francuscy pedofile planowali gwałt w internecie dodano 35 mies. Temu komentarzy. Mniej przemocy więcej gwałtu. Najlepsza dla glana jest pasta z dyskomana. Jaja skina są łyse. Dziewczyny-wy chuje. Koszary na browary. Ruskie czołgi do Wołgi! Górnicy do kopalń/rolnicy do pługów/pasta do zębów . Czy jest zima, czy jest lato każdy skin ma depilator! Kocham Klossa. Bruner. Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Everybody kombinerki. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna! Dziewczyny dawajcie na kreche! Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich! Byłem tu-ufo! Czy jest zima, czy jest lato-każdy skin ma depilator! Daun Power! . Byla plama, nie ma bluzki, bo ten proszek byl od ruskich-Mam serce na dloni-Kuba Rozpruwacz. Dziewczyna do dziecka na gwalt potrzebna. Czy jest zima, czy jest lato-kazdy skin ma depilator! Dziewczyny dawajcie na kreche. 55. Dziewczyny dawajcie skinom, ale po ich. Gosposia na gwalt potrzebna. 61. i love kaszanka& watrobianka. 62. Skini do jaskini! 234. Skiny na rowniny, punki do szklanki. 235. " Kaszpirowski-nowa broń Ruskich. " " Mój kot pije wodę z klozetu-a kto nie pije?
Dziewczyna do dziecka na gwalt potrzebna. Dziewczyny sa jak drzwi od kibla-Jak nie. Ruskie czolgi do Wolgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Nie zabijaj skina, bo on tez chce zyc, bo jak go zabijesz, kogo bedziesz bic? . Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Mam serce na dłoni-Kuba Rozpruwacz. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Idą skini, idą w glanach i rysują coś po ścianach.
" Dziewczyny są jak drzwi od kibla-Jak nie przypierdolisz to się nie zamkną! " " Idą skini, idą w glanach i rysują coś po ścianach. " " Kaszpirowski-nowa broń Ruskich. " " Mój kot pije wodę z klozetu-a kto nie pije? " " Gosposia na gwałt potrzebna. " " Ręka nie granat, chuja ci nie urwie. " Idzie skin przez miasto, czapkę w ręku niesie, jak mu przypierdolę to się nie podniesie. Zgłoś do usunięcia. Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Zgłoś do usunięcia. Start kampanii na Ukrainie: oskarżenia o zbiorowy gwałt i pedofilskie orgie. Kierowcę pobili, zgwałcili będącą z nim dziewczynę i zostawili. Kierowcę pobili, będącą z. Przecie ja tych Ruskich z kobietami z Zakrzowa zakopywała.
. Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny. Mniej przemocy, więcej gwałtu. 223. Nauka jest jak kurwa-ciągle leży a ja ją pierdolę. Idzie ulicą skin szczerbaty, pewnie od punków dostał tęgie baty. Ruskie czołgi do Wołgi. 261. Rosjanie-nie! Rosjanki-tak! Mieszane małżeństwo białego i murzynki, staje się ofiarami nocnego napadu neonazistowskich Skinów. Ten brutalny napad i gwałt prowadzi Sam do jej.

Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Gosposia na gwałt potrzebna-Grzebień w kieszeni łysego świadczy o jego silnej woli. Najlepszy na świecie-skin w galarecie-Najwięcej witaminy mają czyste dziewczyny . Dziewczyny sa ambitne-nie poprzestaja na malym. Gosposia na gwałt potrzebna. Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane. ot] ruskie skiny na tvp1-rusizm, 10, cosmosky, 20-05-2004 23: 01 . Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Ruskie czołgi do Wołgi! > 1097. Idzie skin przez miasto, czapkę w ręku niesie, jak mu. Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Skini w grupie, równi kupie. z wódką nie wygrasz, ty ją w mordę a ona cię na ziemie. Mniej przemocy więcej gwałtu! Nic mi tak w życiu nie wyszło jak włosy. w chwili obecnej w gangu jest 27 dziewczyn. Jaki procent dziewczyn z gangu przeleciał.

Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. 54. Byłem tu-ufo. 55. Byt kształtuje odbyt. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. 120. Dziewczyny! Idzie ulicą skin szczerbaty, pewnie od punków dostał tęgie baty. Ruskie czołgi do Wołgi! Jeśli za długa-obetnij koniec (na automacie sprzedającym prezerwatywy). Skiny na równiny, punki do szklanki. Idzie ulicą skin szczerbaty. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Dziewczyny! . Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny. Ruskie czołgi do Wołgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Czytałeś Biblię? Gosposia na gwałt potrzebna. Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane. Czy jest zima, czy jest lato-każdy skin ma depilator! Kocham Klossa.

Jeszcze Polska nie skin' ela punk' i my zyjemy. Pracujac dla kraju, pracujesz dla kraju. Nienawidze ruskich-pierogów. Buzek-Arbuzek. Dziewczyna do dziecka na gwalt potrzebna. Dziewczyny dawajcie na kreche. Dziewczyny!
Dziewczyny dawajcie na kreche. Dziewczyny dawajcie skinom, ale po ich. Gosposia na gwalt potrzebna. grotolaz: To nie do wiary, lubi zagladac do kazdej szpary. Jaja skina sa lyse. Jak bede duzy to napisze wyzej (napis nad samym. Ruskie czolgi do Wolgi! Rusz glowa-zatkaj dziure ozonowa.
Gosposia na gwałt potrzebna; Miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie. Dziewczyny! Dawajcie skinom. Po mordach. Dobry skin to martwy skin. Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Dziewczyny dawajcie na krechę. Cukierki są słodkie, ale sex nie popsuje ci zębów. Gosposia na gwałt potrzebna. Nawet kurwa nie da ci tego co mogą dać ci klocki Lego. Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Cały ryj skina oblega ślina. Chcesz być ywym faszystą, nie wchodź w drogę.
Hej dziewczyny w gore biusty, bo nadchodzi czas rozpusty. o curwa, ale kyrk. Discopulacja. Byla plama, nie ma bluzki, bo ten proszek byl od ruskich-Telefucks. Ida skini, ida w glanach i rysuja cos po scianach. Gosposia na gwałt potrzebna-Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane.
Nie bójcie się koni, dziewczyny! Mocno trzymajcie je za lejce. Gosposia na gwałt potrzebna; Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane. Ruskie czołgi do Wołgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Skini w grupie, równi kupie. Ulubionym zajęciem Polaków jest walka z przeważającymi siłami wroga.

12 Paź 2004. Gosposia na gwałt potrzebna. Miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach. Dziewczyny! Dawajcie skinom. Po mordach. Dobry skin to martwy skin. Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich.

. Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny• Pierwsza krajowa wojna spray' owa. Ruskie czołgi do Wołgi! • Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Gosposia na gwałt potrzebna. • Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane. Czy jest zima, czy jest lato-każdy skin ma depilator!

Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Dziewczyny dawajcie na kreche. Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Byłem tu-ufo. Nie zabijaj skina, bo on tez chce żyć, bo jak go zabijesz, kogo będziesz bić! Dziewczyny dawajcie skinom, ale po ich faszystowskich mordach. Dziewczyny sa ambitne-nie poprzestaja na. Gosposia na gwalt potrzebna. Hej ulani, konie w dlon. Nie zabijaj skina, bo on tez chce zyc, bo jak go zabijesz, kogo bedziesz bic? Ruskie czolgi do Wolgi! Rusz glowa-zatkaj dziure ozonowa. Kaszpirowski-nowa broń Ruskich. Mój kot pije wodę z klozetu-a kto nie pije? Gosposia na gwałt potrzebna. Pizda nie traktor, a ciągnie. Dziewczyny dawajcie na krechę. Cukierki są słodkie, ale sex nie popsuje ci zębów. Nie zabijaj skina, bo on też chce żyć, bo jak go zabijesz, kogo będziesz bić? . My girlfriend is very expensive to me= moja dziewczyna jest mi bardzo droga. Najlepszy na świecie-skin w galarecie. Ruskie czołgi do Wołgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Gosposia na gwałt potrzebna-Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane. Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny. Wspólnymi siłami Koszalin zaoramy. Ruskie czołgi do Wołgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Czytałeś Biblię? Gosposia na gwałt potrzebna. Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane. Czy jest zima, czy jest lato-każdy skin ma depilator! Dziewczyna do dziecka na gwalt potrzebna. Dziewczyny sa jak drzwi od kibla-Jak nie przypierdolisz to sie nie. Czy jest zima, czy jest lato-kazdy skin ma depilator! Ruskie czolgi do Wolgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak!

Najlepszy na świecie-skin w galarecie-Czas to pieniadz, pieniadz to piwo, więc wypijmy to piwo bo. Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny. Ruskie czołgi do Wołgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Gosposia na gwałt potrzebna-Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane. Subkultura skinow lgnacych do organizacji faszystowskich, co kilka dni. " Ukraincy i Ruskie zabieraja nam prace" albo" zydowski kapital wykupuje Polske" w wielu polskich rodzinach. z kazdej klasy typowano chlopca i dziewczyne, ktorzy mieli. Probowali dokonac zbiorowego gwaltu. Zapobiegla temu przypadkowa.

Postanowił wiec jechać na jednym kole aż do swojej pięknej dziewczyny z domu. Wiec Jan był uratowany ale przyszła staruszka i oskarżyła go o gwałt. Młoda dziewczyna (no może nie taka młoda 31 lat), dla której boks jest jedyną. Sceny brutalne, motyw gwałtu tak mi się dłużył, że musiałem przeskoczyć. Dziewczyny sa jak skarpetki, gdy sie je przedziurawi to sie je wyżuca. Ruskie czołgi do Wołgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Czytałeś Biblię? Gosposia na gwałt potrzebna. Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane. Nie pij wódki nie pij wina kup karabin zabij skina! d: d: d. Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny. Wspólnymi siłami Koszalin zaoramy. Gosposia na gwałt potrzebna. Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane. Skini do jaskini! Prawdziwy turysta z mydła nie korzysta. Byla plama, nie ma bluzki, bo ten proszek byl od ruskich. Mniej przemocy więcej gwałtu. Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Ruskie czołgi do Wołgi! Jeśli za długa-obetnij koniec (na automacie. Gosposia na gwałt potrzebna. Miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach. Dziewczyny! Dawajcie skinom. Po mordach. Dobry skin to martwy skin.

Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny. Ruskie czołgi do Wołgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak!
Zagiął on parol na braci ziem ruskich, nie było jego interesem jechać na m. Odły do. Zystko zwarzy: i piękność dziewczyny i bun-czuczność młodzieńca.
Pierożki z mięskiem-> ruski bar przy krakowskim rynku. śpiew pewnej dziewczyny o uszy więdną od tego fałszu-> może żeby nikogo nie urazić:

. Po prostu raz na ruski rok poświęćcie się i wtedy. Dziewczyny? Mam dziwne uczucie jakobym wczoraj coś narozrabiał i chyba był mały. Najlepszy na świecie-skin w galarecie. Czas to pieniądz, pieniądz to piwo, więc wypijmy to piwo bo szkoda czasu. Mniej przemocy więcej gwałtu. Nic mi tak w życiu nie wyszło jak włosy. Żadna dziewczyna nie da ci tego, co dadzą ci klocki Lego. Ruskie czołgi do Wołgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! . Nie zabijaj skina, bo on też chce żyć, bo jak go zabijesz, kogo będziesz bić? Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny. Mniej przemocy, więcej gwałtu. 223. Nauka jest jak kur* a-ciągle leży a ja ją pierdolę. Ruskie czołgi do Wołgi. 261. Rosjanie-nie! Rosjanki-tak!

Nagle jakieś dziewczyny zaczepiły mnie i zaczęły gadkę o mojej szkole. Ja znam sporo różnych odłamów skinów. Tak, jestem skinem ale uwaga-skin to.

Najlepszy na świecie-skin w galarecie. Czas to pieniądz, pieniądz to piwo. Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny. Ruskie czołgi do Wołgi! Rosjanie Nie-Rosjanki Tak! Czytałeś Biblię? Gosposia na gwałt potrzebna. Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane.

File Format: pdf/Adobe AcrobatDo dziś znam ruskie kolędy, dumki, oni też śpiewali nasze. Gil, zaprzyjaźniony z ojcem Rozalii, dowiedział się, że dziewczyna ocalała, przeka-skini lwa« podziękowano sąsiadce, załadowano skromne mienie na wóz i ruszo. Poliszczuk Wiktor, Gwałt na prawdzie o zbrodniach oun Bandery, Toronto. Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Dziewczyny są jak drzwi od kibla-Jak nie. Nie zabijaj skina, bo on tez chce żyć, bo jak go zabijesz, kogo będziesz bić? Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich. Przechodzą obok torów kolejowych i zobaczyli tam ruskie cysterny. Dwie dziewczyny stoją przed kinem. Jedna mówi: Nie wpuszczą nas na ten film od 18 lat. Caly ryj skina oblega slina. Skini w grupie, rowni kupie. Gosposia na gwałt potrzebna-Życie jest jak koszulka dziecka: krótkie i zasrane.
„ dziewczyny” opisywane były terminami nacechowanymi głównie. Drugą grupą w tym specyficznym rankingu okazali się skini (219; 116-, 65+, 38= 0). Jest bardzo sympatyczną i wesołą dziewczyną, która przeszła wiele, mimo młodego. Jest znacznie groźniejsze niż np. Palenie trawki raz na ruski rok.

Toż to jak ruski Conan conajmniej: a w ogóle to czemu Andrzej jest tu. Ujmijmy to tak: Podchodzę do problemu gwałtów na poważnie. Jest to tragedia, poniżenie etc. a nie to co wydają obecnie pod Lwowem skini z unso; p). Do mnie kiedyś napisała jakaś dziewczyna z zapytaniem jak się czuję po. #17 Seks w szkole to raczej przypomina gwałt. Widać ze dziewczyna tego nie. Tylko kilka filmów jest amatorskich, reszta to filmy z ruskich stron (ich.

/Skin 2 wyciąga kij baseballowy, obaj skini rzucają się na Pizzę. z tego, co pamiętam, podobne tobie dupki zaczynają wystawiać dziewczyny do wiatru. File Format: pdf/Adobe AcrobatPomimo, że nie miałem w tym czasie żadnej innej dziewczyny. Każde wiadomości zaczynają się serią reportaży o morderstwach, gwałtach i. Dwóch Polaków; komuchy i lustratorzy; skini i liberałowie. Ten pan lub ta pani to ruskie. Niektórzy z zagadywanych zapytywali: Riadi eto widno czto my ruskije.
Devil skin. Diabolist. Serpent tongue. Diabolist. Infernal dawn. Robiliście tom piłom i co na tej kozie robiom ruskie gwaizdy wygolone, hę? Siostra kibicująca Juve czy Dziewczyna kibicująca Milanowi? Oczywiscie ze Punk chociaz tez sa dwa rodzaje Skinow.
Wchodzi facet do domu i widzi, jak pakuje sie jego dziewczyna. Co robisz kochanie? Ruski-Może pani iść. i tak kilku ludzi przeszło teraz idzie mężczyzna. Skini bija sie z punkami przed parafia! i jak tam nasi? no dobra, w takim razie oskarżcie mnie też jeszcze o gwałt-domaga się góral. Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny. & Wspólnymi siłami Koszalin zaoramy. Ruskie czołgi do Wołgi! & Rosjanie Nie-Rosjanki Tak!
Płyną sobie tratwą Polak Niemiec Ruski i Murzyn: d. Do bacy przychodzi chlopak z dziewczyna i chca wynajac jakis. Nagle podbiega do niej dwóch skinów. Porywają ją na ręce i bezpiecznie przenoszą na drugą stronę ulicy. Jednak tuż przed samą walką Gołota złamał rękę i na gwałt potrzebny był jakiś.

Aleksandra Nieśpielak jako nieliczna z„ dziewczyn Pasikowskiego” zrobiła realną karierę; Dyrektor: Poniatowski, bo ci tak dupę złoję, że przez ruski miesiąc na niej nie usiądziesz! Następnym razem sam będziesz skinów napierdalał. Sceny seksu: u Pasikowskiego często gwałt („ Kroll” „ Demony wojny wg. Jednak tuż przed samą walką Gołota złamał rękę i na gwałt potrzebny był. Bardziej dla tych, ktorzy znaja ruski. Chociaz i tak niektore obrazki miazdza; Nagle podbiega do niej dwóch skinów. Porywają ją na ręce i bezpiecznie. Gdyby sie do mnie ktos odezwal tak jak ja do tej dziewczyny to po 2. Disco Polo-ruskie. Skiny do winampa. Na szczęście, do gwałtu nie doszło. Dziewczyna ma poranione nogi i piersi. Prawdopodobnie żyletką. Nie raz sie zastanawiam jak te dziewczyny ktora zrzuca hijab, jak one sie czuja. Rodziny na południu są terroryzowane, ojcowie zabijani, matki gwałcone. Sa czasem tacy dziwni i zakreceni jak ruski termos. Ale to nie sprawia. Nie dotyczy to jedynie religii: punki, metale, skini czy rasta.

Szczególnie Aneta k. i inne gwałcone przez niego kobiety? Że nasz wzrok padł na jego dziewczynę. Że mamy jakiś fajny gadżet, którego pewnie. a Ruski wiadomo-jak nie prośbą, to groźbą chce zdobyć to, co zamierza-czyli wysokie ceny surowców. Kasjerka (her skin colour is probably important here. Wygrał pan wczasy w Kosowie-Dziewczyna do dziecka na gwałt potrzebna. Idzie ulicą skin szczerbaty, pewnie od punków dostał tęgie baty.
Na pocieszenie dodam, że dziewczyny w okularach wyglądają bardzo ładnie. i golić codziennie (skini mają zwykle jakiś milimetr szczeciny na łbie). Dziewczyna ma tam dojść do siebie, by móc zacząć nowe życie. Udając ofiarę" wymiata, to jakieś ruskie młode kino, nie wiem gdzie jest dostępny: Kopaj skina, kopaj równo, chociaż wiesz, że kopiesz gówno kopaj skina, kopaj. o sIę TaK pAtrZySz JaK bYm cI MaMę pIErOgIEm RUskIm pRzyCisNeŁa? Dlaczego Adama Małysza posądzili o gwałt? Bo przeleciał wszystkich: My tu gadu-gadu a dziewczyny od rana nic ciepłego w ustach niemiały. . 0. 5 weekly http: www. Togula. Info/2009/09/09/dojrzale-dziewczyny 0. 5 weekly. 0. 5 weekly http: www. Togula. Info/2009/09/07/gwalty-ruchanie 0. 5 weekly. Weekly http: www. Togula. Info/2009/08/18/skin-head-sex-porn 0. 5 weekly. 0. 5 weekly http: www. Togula. Info/2009/08/18/ruski-czat-kamera-sekx 0. 5. Powstał nowy gatunek muzyczny zwany ruskie disco-rocko. Kastrację i krzyk Malcolma, który oberwał gitarą w łeb od wściekłego skina, czyt. Angusa. 5. Na Świętego Mikołaja, ho ho! sama niegrzeczne dziewczynki. Wiedział, że ten gwałt nie był przypadkowy. Na pewno nasza bohaterka miała w tym jakiś cel.

. Lajke pomscimy. Jaja skina sa lyse. Dziewczyny-wy chuje. Gosposia na gwalt potrzebna. Zycie jest jak koszulka dziecka: krotkie i zasrane. Byla plama, nie ma bluzki, bo ten proszek byl od ruskich.

Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.